Мер Львова привітав працівників з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва Уляна Шпуляр

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва привітав кращих працівників галузі міста Львова. Від імені громади міста мер вручив працівникам подяки. Також їм виплатять премію в розмірі посадового окладу.


Фото: Олександр Мазуренко

«Є професійне свято і від міста хочу вам подякувати за вашу працю, вручити вам подяки, а до подяк - ще премію у розмірі місячного посадового окладу», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, за високий професіоналізм, творчість та інноваційність, активну участь у культурно-мистецькій і громадській діяльності та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, подяками нагороджено:

  • Бонішко Наталія Вікторівна, викладач фортепіано Дитячої школи мистецтв №5 м. Львова
  • Сновидович Мирослав Олексійович, завідувач господарством Львівської державної школи мистецтв № 11
  • Ткачук Галина Адріанівна, заступник директора Львівського академічного духовного театру «Воскресіння»
  • Райтер Ольга Мирославівна, очільниця Львівської кінокомісії.

Нагадаємо, Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва в Україні відзначається щорічно 9 листопада разом із Днем української писемності та мови.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин