«Ми застерігаємо вас від купівлі житла у будинках ПрАТ «Ірокс», оскільки будівництво здійснюється поза межами законодавства», - С.Коровайник Романа Куць

ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років проводить протиправне будівництво багатоповерхових будинків на вул. Антонича-Майданній; вул. Шевченка, 418; вул. Тернопільській, 42. Ці будівництва ведуться без документів на землекористування, без відповідних наданих умов та обмежень, інших дозвільних документів. Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту містобудування Сергій Коровайник.


«Ми бачимо велику кількість будівельних майданчиків, адже зараз вигідно будувати у Львові житлові будинки, вкладати інвесторам у них гроші. Ситуація є більш-менш контрольована, працює інспекція ДАБК у місті Львові. Але є ряд компаній, зокрема ПрАТ «Ірокс», до яких місто має багато застережень.

Основне застереження – це, звичайно, оформлення земельних ділянок. У ПрАТ «Ірокс» не має ніяких дозвільних документів на землю, згідно з чинним законодавством. Кодекс визначає право на земельну ділянку з моменту реєстрації цих прав. У випадку ПрАТ «Ірокс», ніяких таких документів подано не було. Ми застерігаємо вас від купівлі житла будинках ПрАТ «Ірокс», оскільки будівництво здійснюється поза межами законодавства.

З нашого боку управління архітектури та урбаністики не видавало містобудівних умов та обмежень. А процес видачі містобудівних умов та обмежень на сьогодні є публічним, ми це робимо на засіданнях виконавчого комітету і будь-хто може звернутися до виконкому і бути присутнім на процесі видачі цих документів», - зазначив директор департаменту містобудування Сергій Коровайник.

Нагадаємо, було скеровано ряд відповідних листів в департамент ДАБІ, прокуратуру, в ГУ Національної поліції, аби відкрити кримінальні провадження щодо здійснення ПрАТ «Ірокс» будівництва на земельних ділянках не відведених для цього.

Фото: Олександр Мазуренко

«Але протиправна діяльність ПрАТ не припинена, оскільки з боку правоохоронних органів не було вжито усіх передбачених чинним законодавством заходів. Місто й надалі скеровуватиме відповідні листи у правоохоронні органи з метою дотримання правопорядку та режиму законності у Львові», - додала Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин