На виконкомі прийняли 4 рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва Романа Куць

Сьогодні, 16 лютого, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради було розглянуто ряд рішень у сфері містобудування, зокрема про розроблення детальних планів територій та про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва. Відтак, було прийнято 4 рішення, 4 рішення перенесли, а одне – не прийнято.


На виконкомі прийняли рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію Класичною гімназією при Львівському національному університеті імені Івана Франка спортивного залу на вул. Пороховій, 3.
  • . Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ГО «Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України» комплексу басейну «Динамо» на вул. В. Стуса, 4.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ПП «Гурман» нежитлової будівлі під літерою «А-2» на вул. Повітряній, 2-Б за рахунок добудови та надбудови.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Кужеєю Л. Я. нежитлових приміщень з розширенням за рахунок надбудови третього та мансардного поверхів під адміністративно-побутовий корпус на вул. Чигиринській.

Перенесли рішення:

  • Про розроблення детального плану території, обмеженої вул. Зеленою, вул. Півколо, вул. Жасминовою.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Західний інвестиційний союз» багатофункціонального комплексу на вул. Княгині Ольги, 110 з вбудованим підземним паркінгом зі знесенням об’єкта незавершеного будівництва.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Патриаком» громадського центру на вул. Скляній, 15 зі знесенням будівлі прохідної.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на влаштування ТзОВ «С.ІД.» додаткового торгівельного закладу для обслуговування комплексу існуючого автовокзалу на вул. Б. Хмельницького, 225.

Не прийнято рішення:

  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. Карпин О. М. будівлі флігелю з розширенням за рахунок надбудови для квартири № 6 на вул. І. Франка, 50 під житлові приміщення.
Найпопулярніші новини сьогодні

20 Березня, 2018 Вівторок
19 Березня, 2018 Понеділок
більше новин