На засіданні виконавчого комітету прийняли 6 рішень щодо детального плану територій і містобудівних умов та обмежень Романа Куць

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні виконавчого комітету було прийнято 2 рішення стосовно детального плану території та 4 рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва.


На виконкомі прийняли рішення:

  • Про погодження детального плану території у районі вул. В. Стуса.
  • Про затвердження внесення змін до детального плану території району забудови, обмеженої просп. Червоної Калини, вул. Угорською, вул. Тернопільською, вул. Луганською (у тому числі території колишнього ДВО «Полярон» на вул. Угорській та ЗАТ «Львівторгбуд» на вул. Тернопільській).
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ПАТ «Кредобанк» нежитлових приміщень з об’єктами інженерного забезпечення для обслуговування кредитнофінансової установи на вул. Академіка А. Сахарова, 78-А
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ПП «Нордік» простору горища з пристосуванням під офісні приміщення на вул. В. Винниченка, 8.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзДВ «Львіввторресурси» з розширенням складських приміщень на вул. Ковельській, 73 за рахунок прибудови.
  • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво ТзОВ «Авалон статус» багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом на просп. Червоної Калини, 60 (9 черг будівництва).

Не підтримали члени виконавчого комітету рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво фізичною особою – підприємцем Любіцькою Б. В. кафе загального типу на 50 посадочних місць на вул. Генерала Т. Чупринки, 70-А».

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин