Підсумки 2017 року у сфері культури Уляна Шпуляр

У 2017 році у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького проведено реставрацію 7 об’єктів, у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочато реконструкцію стадіону «Юність», у місті створено 5 тематичних кіноклубів та проведено ремонтні роботи в 3 народних домах.


Нові бібліотеки.

Проведено ремонтні роботи в 8 бібліотеках-філіях на 2,7 млн грн. Реалізовано проектів на понад 830 тис грн. Бібліотеки стали мультифункціональними з різними тематичними, ігровими зонами.

Ремонтно-реставраційні роботи проведено у 4 театрах на 3,7 млн грн. Дофінансовано нові театральні постановки та організовано Міжнародний фестиваль театрів на 635 тис грн. Закуплено нове обладнання на 700 тис грн.

Проведено реставрацію 7 об’єктів. Стодола с. Пилипець на стадії завершення. Вартість реставрації експонатів – понад 1 млн грн. 

Проведено реконструкцію трьох алей площею 800 м кв на понад 1 млн грн.

Відзначення найкращих.

На дофінансування загальноміських літературних заходів виділено 994 тис грн. За підтримки міста проведено 6 проектів на 1,5 млн грн. На Конкурс україномовних видань львівських видавництв місто надало 420 тис грн.

Розпочато реконструкцію стадіону «Юність», з оновленням трибун, крісел, роздягалок тощо. Ці роботи буде продовжено наступного року.

Створено п‘ять тематичних кіноклубів Сокіл, MSB, Територія, WatsOnFriday, Оскар. Запущено другий сезон кінотеатру на даху.

Проведено ремонтні роботи в 3 народних домах. Вартість капітальних ремонтних робіт – 540 тис грн.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
більше новин