Справу за позовом колишнього директора органного залу розглядають у суді Уляна Шпуляр

В управлінні культури ЛМР розповіли про стан розгляду справи за позовом колишнього директора Львівського будинку органної та камерної музики, який не погоджуючись з результатами конкурсу, подав до суду на управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради, вимагаючи укласти з ним трудовий договір.


Нагадаємо, 4 липня 2017 року управлінням культури департаменту розвитку Львівської міської ради було оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Львівського будинку органної та камерної музики. Однак, результатів конкурсу не було встановлено у зв’язку з наступним: відсутність належно оформленого Протоколу № 2 засідання конкурсної комісії з конкурсного добору з підписами членів конкурсної комісії, наявністю двох примірників Протоколу № 2, які за формою та за змістом кардинально відрізняються, - один підготовлений та завізований секретарем конкурсної комісії, відповідно до п. 10 ст. 21(3) ЗУ «Про культуру», а також підписаний 3-ма членами конкурсної комісії із зауваженнями, інший, – підроблений головою конкурсної комісії (про що управлінням культури департаменту розвитку було зареєстроване відповідне звернення в правоохоронні органи) завізований 5-ма членами конкурсної комісії та головою конкурсної комісії, без підпису секретаря та не підготовлений ним; наявність скарги від 4-х членів конкурсної комісії та 63-х скарг від громадян, які вказують на суттєві порушення процедури проведення засідання конкурсної комісії та грубі порушення ЗУ «Про культуру», а також, зважаючи на публічний резонанс навколо конкурсу, в жовтні 2017 року управлінням культури департаменту розвитку Львівської міської ради було оголошено новий конкурс на заміщення вакантної посади директора Львівського будинку органної та камерної музики.

За результатами конкурсу переміг Іван Остапович, голова Громадської організації «Коллегіум Мюзикум».

Однак, попередній директор Юліан Винницький, не погоджуючись з результатами конкурсу, подав до суду на управління культури департаменту розвитку Львівської міської ради, вимагаючи укласти з ним трудовий договір.

Наразі триває судовий розгляд справи, на якому досліджуються докази та заслуховують показання свідків - членів конкурсної комісії.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Лютого, 2018 Четвер
більше новин