У Львові буде оголошено конкурс з розробки проекту скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про оголошення та проведення конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40».


«Місце було вибрано на основі численних нарад і консультацій. Це є біля будинку давніх казарм герцога Фердинанда, які впродовж 160-ти років використовували військові відомства. Там тривали бої і цю споруду утримували Січові стрільці», - доповів Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури ЛМР.

Як підкреслив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, пропоноване рішення є стратегічно важливим для Львова.

Відповідно до прийнятого рішення, управлінню архітектури та урбаністики департаменту містобудування надано функції замовника на організацію та проведення конкурсу з розробки проекту мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину, яка буде встановлена на вул. Городоцькій, 40. Натомість департамент містобудування ЛМР має затвердити Програму, умови та склад журі конкурсу.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Березня, 2018 Понеділок
18 Березня, 2018 Неділя
більше новин