У Львові презентуватимуть збірку «Сезони сн(л)ів» Дарини Попіль Прес-служба ЛМР

Презентація книги «Сезони сн(л)ів» – міксу свідомого і несвідомого, правдивого та вигаданого, пережитого і підслуханого у чужих серцях, відбудеться в рамках 24 Форуму Видавців у суботу, 16 вересня, о 15.00 год. у Народному музеї Тараса Шевченка (2 поверх Львівського Палацу мистецтв, вул. Коперника, 17).


«Сезони сн(л)ів» – це результат роботи творчого львівського  тандему –  поетеси Дарини Попіль та художниці Софії Філіпчук. Хоча це перша збірка Дарини,  у ній зібрані поезії  різної тематики, написані авторкою за останні 10 років.  Чого більше в нашому житті: снів чи слів? «Слова і сни – це те, з чого складаються дні і ночі, те, з чого зіткана наша реальність. Іноді сни стають словами, іноді слова виплітають сни. «Сезони сн(л)ів» не мають початку і кінця, в них ерос і танатос йдуть попід руку, а небо і земля зливаються в один горизонт»- йдеться у анотації до збірки», - зазначають організатори.

Лірика Дарини Попіль багата образністю та метафорикою. Така повнота художніх засобів дозволила ілюстраторці Софії Філіпчук створити неповторне  оформлення збірки. «Сезони сн(л)ів»  упорядковані у 4 рубрики – «Поштовхи осені», «Міста», «13 відтінків інтимності», «Вічність не вічна».  Поруч з віршами українською мовою, у збірці є декілька поезій польською.

Модератор зустрічі: Зеновія Філіпчук.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин