У Львові відбудеться конкурс на найкращу новорічно-різдвяну оформлену вітрину Уляна Шпуляр

З 1 до 23 грудня, у місті Львові стартує конкурс на найкраще різдвяне декорування вітрин. Усі підприємці, мешканці, власники магазинів, ресторанів, готелів матимуть змогу задекорувати свої вітрини на різдвяну тематику та подати свою пропозицію в Галицьку району адміністрацію. Переможця буде визначено 25 грудня.


«Хочемо сьогодні анонсувати старт такої звичної традиція, яка є у Львові. В тому, що до Різдвяних, до Новорічних свят у Львові традиційно прикрашають вітрини, зокрема в центральній частині міста. Ми говоримо про магазини, про заклади громадського харчування.

Ми закликаємо усіх підприємців, які працюють в центральній частині міста, з 1 по 23 грудня максимально в цей період часу вже розпочати декорування своїх вітрин в тому, щоби після того, як відбулося декорування, скерувати свою пропозицію в Галицьку району адміністрацію і після цього, 25 грудня буде визначено найкращу вітрину-переможець, яка за результатами засідань конкурсної комісії (де будуть не лише представники мерії, районної адміністрації, ми будемо залучати відомих постатей у Львові, які працюють в мистецтві), буде обраний переможець»,- зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку. 

Фото: Олександр Мазуренко
«Містом розроблена нова концепція, вона доповнює брендбук міста і, звичайно, що пріоритетність буде надаватися у загальній візуалізації, яка буде представлена в місті. В такий спосіб будуть задекоровані і в’їзд у місто, і такими ж будуть фото-зони окремі під час Різдва. Кожен зможе отримати напрямок по якому рухатися, але, звичайно, що буде цінуватися креативність кожного закладу, ресторану чи готелю.

Тому створюємо максимально Різдвяну атмосферу в місті для гостей та мешканців міста»,- додала Марта Іванишин, директор Львівського комунального підприємства культурно-освітнього центру ім. Олександра Довженка.

Фото: Олександр Мазуренко

«Просимо усіх підприємців долучитися до створення святкового настрою, оформити свої вітрини, балкони, вікна в новорічній тематиці і усі декорації ми будемо розглядати в районній адміністрації»,- відзначила Галина Бачинська, заступник голови Галицької районної адміністрації.

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
більше новин