У Національному художньому музеї ім. Андрея Шептицького відбулась лекція професора Джеймса Рубіна та урочистий прийом Романа Куць

У Львові з візитом перебуває професор Джеймс Рубін – один з провідних експертів з імпресіонізму, який впродовж сьогоднішнього дня прочитав ряд лекцій у навчальних закладах Львова про відновлення в світовій пам’яті ім’я українського імпресіоніста Михайла Ткаченка. На завершення дня в Національному художньому музеї ім. Андрея Шептицького відбувся урочистий прийом та лекція, яку прийшли послухати й працівники Львівської міської ради.


На урочистому прийомі професор Джеймс Рубін виступив з приводу відновлення в світовій пам’яті ім’я українського імпресіоніста Михайла Ткаченка, який колись був визнаний у Парижі одним із найкращих імпресіоністів, але був забутий після того, як Україна стала частиною Радянського Союзу. Проект Михайла Ткаченка має на меті сприяти розвитку українського мистецтва та українців за кордоном, починаючи з більшого визнання в Україні виняткових картин Ткаченка. У майбутньому плануються виставки в Лондоні, Парижі та в Нью-Йорку.

Нагадаємо, сьогодні професор Джеймс Рубін прочитав лекції для студентів Львівської академії мистецтв та у Центрі Митрополита Андрея Шептицького.

Довідка

Британо-Українська Торгова Палата, за підтримки Американо-Української Ділової Ради і Йєльського, Гарвардського та Кембриджського клубів в Україні, протягом тижня з 29-го жовтня до 3-го листопада 2017 року організовує п’ятиденну подію, присвячену українському імпресіонізмові.

Професор Джеймс Рубін, один з провідних світових експертів з імпресіонізму виступає на прийомі у Національних Художніх Музеях у Львові, Києві та Харкові. Джеймс Генрі Рубін – американський мистецтвознавець та професор історії в Університеті Стоні Брук в Стоні Брук, Нью-Йорк.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Січня, 2018 Вівторок
22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин