В Музеї народної архітектури та побуту відбувається фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом»

Сьогодні в Музеї народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького у Львові стартував ювілейний десятий благодійний фестиваль «Святкуймо Воскресіння разом», що його організовує БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ. Всі гості фестивалю мають нагоду поринути у вир народних традицій, мистецтва і творчості. Привітав організаторів, творчі колективи та присутніх гостей фестивалю і міський голова Львова Андрій Садовий.


«Шановні музиканти, діти, львів’яни. Перш за все велика подяка всім Вам за те, що сьогодні прийшли. Подяка фундації нашої Митрополії, яка уже десятий рік має цей прекрасний фестиваль. Я переконаний, що сьогодні всі отримають дуже багато позитивного настрою і добрих емоцій.

Ви, напевно, бачили при вході до Гаю рекламу зустрічі Тезе. Це з 27 квітня по 1 травня у Львові буде тривати велика молитва. Тисячі людей приїжджають до Львова молитися і їх всіх треба десь поселити. Дуже багато людей вже взяли собі гостей з різних країн світу. Це, до дечі, добра нагода трошки мову підівчити: хтось бере англомовних, хтось – франкомовних, хтось – польськомовних. Наша родина, до речі, теж двох гостей бере. Тому закликаю усіх долучатися, щоби Львів і надалі був такою молитовною столицею світу. Бажаю усім успіхів і процвітання», - сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
14 Липня, 2018 Субота
13 Липня, 2018 П'ятниця
більше новин