В рамках проекту Українське Вибране у Львові відбудеться концерт гурту Тартак

У Львові 21 квітня зіграє концерт український гурт Тартак. Захід відбудеться на сцені !FESTrepublic. Це вже другий концерт в рамках проекту Українське Вибране.


В день концерту організатори запрошують всіх охочих на фан-зустріч з гуртом. Вхід на фан-зустріч вільний. Вона розпочнеться о 18.30 год. на !FESTrepublic.

Тартак - це український гурт, заснований у Луцьку 1996 року. Гурт вже випустив 9 альбомів, відзняв більше 40 кліпів, взяв участь в численних фестивалях в Україні та закордоном.

Студенти Української Академії Лідерства перед виступом о 20:00 год проведуть благодійний аукціон. Продадуть зі сцени спеціальні лоти, а гроші скерують на навчальні проекти студентів Української Академії Лідерства у Львові.

Українське вибране -  це концерти гуртів, на музиці яких виросло кілька поколінь українців, яка стала вже повноправною частиною української культури. Попереду ще концерти ВВ, Плач Єремії та Піккардійська Терція. Відкривали проект Кому Вниз. Українське Вибране - це спільний проект Холдингу емоцій «!FEST» та Української Академії Лідерства.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Травня, 2018 Середа
більше новин