Власник шукає технічне рішення для заміни конструкції на вул. Беринди, 3 Ганна Пищула

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, минулого тижня відбулася зустріч з власником дерев’яної конструкції на вул. Беринди, 3. Власник конструкції близько року розглядає можливість її заміни через протікання.


Як підкреслив власник дерев’яної конструкції в будинку на вул. Беринди, 3, представивши усі дозвільні документи на встановлення, введення в експлуатацію та право власності, конструкція встановлена за погодженням у відповідних інстанціях ще у 2007 році. Однак близько року обмірковується можливість її зміни через протікання.

«На встановлення дерев’яної конструкції на вул. Беринди, 3 є дозвільні документи відповідних інстанцій. Також зареєстроване право власності. За власний кошт у цьому будинку я поміняв дах та відреставрував карнизи. Однак вже близько року почав роздумувати про можливість замінити цю конструкцію через протікання. Планую це зробити до кінця року. Зараз шукаю технічні рішення для такої можливості», - розповів власник.

Як підтвердили в управлінні охоронного середовища ЛМР, надбудова в будинку на вул. Беринди, 3 здана в експлуатацію у 2011 тому і має усі дозвільні документи.

«Надбудова в будинку на вул. Беринди, 3 має усі дозвільні документи і була здана в експлуатацію у 2011 році. Тобто, її встановлення погоджене в усіх інстанція 7 років тому», - повідомили в управлінні охорони історичного середовища.

Нагадаємо, питання скляних надбудов в будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беринди, 3 було розглянуто під час минулого засідання сесії Львівської міської ради, 25 січня.

Минулого тижня відбулася зустріч заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка з власником скляної надбудови на вул. Чупринки, 62 та досягнуто домовленості про добровільний демонтаж конструкції.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
більше новин