Заступник міського голови Львова привітав учасників та організаторів міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край» і вручив їм відзнаки Марія Демчина

Сьогодні, 16 вересня, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулося ювілейне свято нагородження учасників міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край». Участь у святі, окрім конкурсантів та їх наукових керівників, батьків, організаторів конкурсу та почесних гостей, взяв заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.


«Заходячи сюди в залу, мене переповнили сильні емоції – тому що коли бачиш таку кількість гарних вишиванок, сам будучи у вишиванці, дуже замиловуєшся оком. Сьогодні ми говоримо про двадцять років, впродовж яких відбувається конкурс, і насправді світ завжди швидкий, динамічний, і він змагається за те, щоб мати успішні, цікаві історії. І те, що сьогодні вас тут є так багато, це велика перемога великих конкретних людей, які щодня роблять свою справу, а ви її допомагаєте робити. Бо річ, яка завжди вражає, яка завжди запалює – це те, як ти робиш свою справу. Я вже кілька років підряд в той чи інший спосіб маю можливість долучатися до цих заходів, і той дух, який відходить від вас, від організаторів, – такого величезного драйву, який є під час організації цього заходу, під час проведення, дуже часто не зустрінеш. Тому дуже велика подяка пані Ростиславо вам, організаторам за те, що ви робите невимовно велику справу.

Кожні великі справи завжди робляться конкретними людьми, тому від громади міста Львова і від імені міського голови відзначаємо людей за їхні конкретні важливі справи», - зазначив у вітальному слові заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко і відзначив конкурсантів ювілейними монетами ім. Короля Данила Галицького,, а педагогів – подяками міського голови.

Так, з нагоди 20-ї річниці міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», ювілейні монети ім. Короля Данила Галицького отримали:

Єгор Думич, конкурсант Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», студент Української інженерно-педагогічна академії (м. Харків);

Владислав Радченко, студент ІІІ курсу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Старобільськ);

Софія Лоренцо, учениця суботньої української школи «Престиж» м. Риму.

Також за багаторічну плідну працю з молоддю, вагомий внесок у підготовку та проведення міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», подяки міського голови отримали:

Надія Кибич, науковий керівник, вчитель української мови та літератури Вижницької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича Вижницької міської ради Чернівецької області;

Олена Шим’янова, науковий керівник, вчитель української мови та літератури Комунального закладу «Запорiзька спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради;

Віталій Півторак, науковий керівник і член конкурсної комісії, вчитель-словесник Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради;

Оксана Цура, член конкурсної комісії, директор Навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Галицька»;

Ростислава Федак,  голова конкурсної комісії міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді «Мій рідний край», заступниця Союзу українок України.

Довідка

Всеукраїнська громадська організація «Союз українок» співпрацює з молоддю України і світу, педагогами, науковими керівниками, відділами освіти, архівами, бібліотеками з 1997 року. Цьогоріч на конкурс надійшло 290 науково-дослідницьких, пошукових та творчих робіт молоді з 22 областей України та Італії.

У збірнику конкурсних робіт 2017 року (обсягом 600-700 сторінок) особлива увага буде присвячена шляхам і долям конкурсантів, які не тільки писали і пишуть літописні сторінки сучасної України, але й  досліджують правдиві сторінки історії нашої держави та дають оцінку звитяжним і трагічним подіям, фактам минулого і сьогодення. Конкурс впродовж 20 років об’єднує молодь України та зарубіжжя, допомагає їм відчути себе українцями-будівничими держави.

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
10 Грудня, 2017 Неділя
9 Грудня, 2017 Субота
8 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин