Завтра у Львові розпочинається виставка «Оновлення міста Львова» про новий підхід до урбаністичного проектування територій міста Романа Куць

Завтра у Львові розпочинається виставка «Оновлення міста Львова про новий підхід до урбаністичного проектування територій міста. Виставка «Оновлення міста Львова» проходитиме з 14 до 28 вересня у Львівській міській раді та на пл. Ринок. Метою виставки є презентація нового підходу до урбаністичного проектування території Головного вокзалу та Військової частини на вул. Шевченка. Концепція реалізації цієї публічної виставки має мету створити дискусію між професійними колами та громадою Львова.


Дві ділянки проектування, розташовані близько до центру міста, вважаються придатними для інтенсифікації процесу урбаністичного трансформування, що базується на принципах сталості та збереженості ресурсів: територій довкола центрального вокзалу та військової частини казарм на вул. Шевченка. Ці території і їх майбутні перспективи розвитку були предметом розробки міжнародними студентськими архітектурними групами  академічних містобудівельних проектів .

У межах проведення виставки були визначені наступні важливі проблеми:

  • активізація добре поєднаних територій, а також матеріальних і соціальних ресурсів
  • чітке визначення цілей просторового розвитку, щодо поточного аспекту безперервного зростання населення міста
  • цілеспрямоване розташування в межах регіонального та міжнародного міського ландшафту та програма, спрямована на зміцнення ідентичності міста для його жителів
  • Створення сучасного, міського середовища майбутнього у співіснуванні з культурною спадщиною.

У цій кооперації разом з Львівською міською радою працювало 70 студентів та 14 викладачів з 5 університетів України, Австрії та Польщі.

Виставка «Оновлення міста Львова» демонструє 15 відібраних проектів та організована у кооперації  управління архітектури та урбаністики Львова, Національного університету  «Львівська політехніка» та Віденського технічного університету.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин