100 днів голодування Сенцова: львів'яни вийшли на акцію підтримки, - ФОТО

У Львові відбулася акція з передачі листів на підтримку Олега Сенцова до консульства Російської федерації


21 серпня виповнюється рівно 100 днів, як розпочав голодування в російському ув'язненні український режисер Олег Сенцов.

На знак підтримки політв'язня, у Львові та інших містах України і світу відбулися акції з масового надсилання листів до консульств Російської Федерації, - передає 032.ua.

(Фото: Львівська міська рада)

Акцію у Львові підтримав офіс «Львів — місто літератури ЮНЕСКО», Український осередок Міжнародного ПЕН-клубу, Меморіальний музей тоталітарних режимів «Територія Терору».

Сотні людей прийшли до будівлі консульства РФ, щоб передати листи, які зібрали від небайдужих українців для підтримки Олега Сенцова. За попередніми даними, у консульстві відмовились їх прийняти.

Читайте також: Події у Львові на День Незалежності України 2018, які варто відвідати. ПРОГРАМА

Відтак, учасники акції зачитали слова підтримки для українського режисера. Організатори також заявили, що важливо пам'ятати про війну, яка відбувається між Україною та Росією, пам'ятати про усіх полонених та підтримувати їх.

"Ми далі перебуваємо в цій ситуації, коли одна людина зараз є нашим голосом в Росії. Мовчазним голосом, тому що до нього наші листи не доходять. Але незважаючи на це, їх треба продовжувати писати, тому що цей голос має бути почутим його рідними, він має бути почутим президентом Російської Федерації", - наголосила очільниця офісу «Львів- місто літератури ЮНЕСКО» Богдана Брилинська.

Ось так відбувалася акція підтримки Олега Сенцова в українській столиці - місті Києві:

(Фото: Фейсбук)

А ось так підтримали режисера українці в Ризі:

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин