10 подій, які варто відвідати на фестивалі LvivMozArt

Сайт 032 рекомендує масштабні заходи, у рамках престижного музичного фестивалю у Львові


Із 13 до 22 липня у Львові вже вдруге відбудеться музичний фестиваль, присвячений постаті Франца Ксавера Моцарта, який був сином відомого композитора Вольфганга Амадея Моцарта. Сайт 032.ua підготував для своїх читачів добірку фестивальних подій, які не слід пропускати.

ВИСТАВКА «РЕКВІЄМ ЯК ПОЧАТОК. ВІД НЕРОЗГАДАНИХ ТАЄМНИЦЬ ДО МУЗИЧНОГО ЖИТТЯ У ЛЬВОВІ В ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ 19 СТ.»

Із 13 липня у Палаці Потоцьких (вул. Коперника, 15) буде доступна тематична виставка, присвячена музичному життю міста у 19 столітті та, зокрема, Францові Ксаверу Моцарту. На експозиції можна оглянути унікальні історичні рукописи, ноти, предмети. Вартість вхідного квитка у Палац Потоцьких: 30 грн - дорослий, 15 грн - студентський, 9 грн - дитячий.

ПОЛЮВАННЯ НА МОЦАРТА

14 липня о 19:00 у Палаці Потоцьких відбудеться симфонічний концерт просто неба. Музиканти виконають ряд творів для валторни та її різновидів, глядачам також розкажуть про кумедні випадки з життя Вольфганга Амадея Моцарта. Дрес-код: коктейльний. Вартість квитків: 200 - 1000 грн.

ПРЕМ'ЄРА ПОСТАНОВКИ ОПЕРИ ДМИТРА БОРТНЯНСЬКОГО «АЛКІД»

14, 15, 19 та 20 липня о 20:00 у Свірзькому замку представлять прем’єру постановки відомої опери Дмитра Бортнянського “Алкід”. Перша прем’єра опери “Алкід” Бортнянського на лібретто П’єтро Метастазіо відбулася у Венеції 240 років тому, у 1778 році. Організатори забезпечують трансфер з вул. Винниченка, 32 у Львові до Свірзького замку та назад. Вартість квитків: 1000 - 2000 грн.

Читайте також: 8 ідей, куди піти у Львові цього тижня

ПРОСТА МУЗИКА. СКЛАДНА МУЗИКА

16 липня о 19:00 у Львівській філармонії (вул. Чайковського, 7) львів’янам пропонують відвідати спеціальний проект у рамках фестивалю - “Проста музика. Складна музика”. Кожен музикант, що виступить на проекті, зіграє один складний і один зовсім простий музичний твір, аби показати на контрасті, що будь-який твір, незалежно від складності є багатий асоціаціями та образами. Вартість квитків: 1 (одна) гривня.

ГАЛА-КОНЦЕРТ LVIVMOZART

17 липня о 19:00 у Львівській Опері відбудеться Гала-концерт фестивалю, провідною темою якого стане кохання Франца Ксавера Моцарта до Жозефіни Бороні фон Кавалькабо. Саме цій жінці композитор присвятив свою творчість і життя. Провідні зірки світової оперної сцени виконають шедеври на честь безсмертного почуття: Чарльз Кастраново (США), Катерина Сюріна (Росія-США), Зоряна Кушплер (Україна-Австрія), а також Академічний симфонічний оркестр “INSO-Львів” під диригуванням Оксани Линів. Дрес-код: Black tie. Вартість квитків: 300 - 2700 грн.

СИМФОНІЧНИЙ КОНЦЕРТ «VIENNESE SOIRÉE»

18 липня о 19:00 у Львівській опері відбудеться симфонічний концерт, до програми якого увійдуть уже відомі, а також незнані досі раритетні твори таких композиторів як: В. А. Моцарт, Дж. Ланнер, Франц фон Зуппе, Й. Штраус та інші. Дрес-код: Black tie. Вартість квитків: 200 - 1500 грн.

MOZARTS

19 і 20 липня о 19:00 у трамвайному депо (на перехресті вулиць Вітовського, Сахарова та Героїв Майдану) відбудеться симфонічний концерт-перформанс, присвячений історії родини Моцартів. Дрес-код: коктейльний. Вартість квитків: 300 - 1000 грн.

Читайте також: Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора"

МІФ ЛЕМБЕРҐ

19 і 20 липня о 22:30 у трамвайному депо відбудеться експеримент-перформанс на тему історії Львова, його культури та мистецтва, які стали міфом “Лемберга” ще 150 років тому. Відвідувачам представлять концерт з відеоінсталяцією, що базується на ескізах, які створив відомий австрійський художник сучасності Вольфганг Вердігір. Дрес-код: коктейльний. Вартість квитків: 200 - 800 грн.

LVIVMOZART ECO-SYMPHONY CONCERT

21 липня о 19:00 у Львівській опері відбудеться симфонічний концерт, присвячений темі природи та стихій у сучасному світі. Разом з оркестром виступить визнаний український скрипаль Валерій Соколов, молода болгарська солістка-віртуоз Віві Вассілєва, а також гурт “Kurbasy”. Родзинкою програми стане виконання кантати Золтана Алмаші для вокального ансамблю та симфонічного оркестру на теми купальських пісень. Дрес-код: Black tie. Вартість квитків: 200 - 1500 грн.

Читайте також: 10 крутих подій липня у Львові, які не залишать вас байдужими

КОНЦЕРТ-ЗАКРИТТЯ LVIVMOZART

22 липня о 19:00 у Львівській опері виконають завершальний концерт цьогорічного фестивалю LvivMozArt. У рамках симфонічного концерту прозвучать твори В. А. Моцарта і Ф. Мендельсона. Вперше в історії України зі сцени звучатиме оригінальна скрипка Вольфганга Амадея Моцарта – Costa Violine, датована 1764 роком. Дрес-код: Black tie. Вартість квитків: 200 - 1500 грн.

Нагадаємо, у серпні минулого року у Львові вперше відбувся музичний фестиваль LvivMozArt, присвячений постаті Франца Ксавера Моцарта. Подія охопила 12 локацій, відбулося більше 20 концертів, львів’яни мали нагоду побувати на тематичній виставці та міжнародному форумі.

Більше інформації про актуальні події у Львові можете дізнатися у рубриці "Афіша" на нашому сайті.

*ПОВНЕ АБО ЧАСТКОВЕ КОПІЮВАННЯ І ПОШИРЕННЯ МАТЕРІАЛУ БЕЗ ПИСЬМОВОЇ ЗГОДИ РЕДАКЦІЇ ЗАБОРОНЕНО І ВВАЖАЄТЬСЯ ПОРУШЕННЯМ АВТОРСЬКИХ ПРАВ.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Вересня, 2018 Понеділок
більше новин