Активісти виступають проти продажу дитячого санаторію в елітному районі Львова

12 жовтня у Львові на круглому столі обговорили продаж і реорганізацію приміщення Дитячого кардіоревматологічного санаторію на вул. Коновальця, 116. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голо


12 жовтня у Львові на круглому столі обговорили продаж і реорганізацію приміщення Дитячого кардіоревматологічного санаторію на вул. Коновальця, 116.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці голова ГО «Центр соціального захисту населення» Андрій Пшик.

За його словами, Львівська обласна рада має намір продати приміщення комунального дитячого санаторію в елітному районі Львова, площею 704,1 м².

«Цікавим є і те, що в підпорядкуванні дитячого санаторію знаходиться значна земельна ділянка, про яку не було вказано ні в інформаційній довідці, яку роздавали до круглого столу, ні під час засідання не було надано інформації навіть щодо площі цієї ділянки, що дуже насторожує!», - наголосив активіст.

Андрій Пшик висловив свою різку позицію, як голова ГО «Центр соціального захисту населення», проти запропонованої ідеї, аргументувавши це тим, що не можна продавати заклади, призначені для дітей, а також що за попередніми прогнозами, приміщення продадуть за безцінь, тож більш логічно було би здавати його в оренду.

«В місті існує величезна проблема з дитячими садками, а в області є проблема з організації якісного безкоштовного відпочинку для дітей, також важлим є організація закладів реабілітації для учасників АТО, тому мабуть просто змінити призначення закладу, якщо він не є ефективний», - запропонував активіст.

Разом із тим, у Львівській обласній раді пропонують приєднати Дитячий кардіоревматологічний санаторій до обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ».

«Він створювався для подолання епідемії дитячого кардіоревматизму. На сьогодні цього результату досягнуто. На Львівщині загальна захворюваність зменшилась у 2016 порівняно з 2005 роком на 11,4% (у тому числі: гостра ревматична гарячка та хронічні ревматичні хвороби серця на 96%)», - повідомили у прес-службі облради.

Представники влади запевняють, що внаслідок реорганізації закладу, його працівників переведуть в «Охматдит», а майно, яке перебуває на балансі санаторію, пропонується виставити на продаж шляхом аукціону.

Виручені кошти хочуть скерувати на потреби галузі охорони здоров’я Львівщини, зокрема, йдеться про фінансування реанімаційного відділення в «Охматдиті» та розробку проекту спорудження сучасного дитячого онкоцентру.

Читайте також:

ЛМР програла суд по «Сільмашу», але готує апеляцію. Подробиці.

Реставрацію куполу в пологовому відділенні на Раппопорта завершать до кінця 2017 року.

Суд у Львові заборонив діяльність АС "Двірцева".

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
більше новин