Андрій Садовий покидає пост мера Львова: хто виконуватиме обов'язки очільника міста

До Києва Садовий наразі не збирається.


Стало відомо, хто виконуватиме обов'язки мера Львова на час відсутності Андрія Садового.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав Андрій Садовий.

Так, у своєму дописі Андрій Іванович зазначив, що управляти містом на час його відсутності управляти містом буде заступник з питань економіки та фінансів Геннадій Васьків.

Зазначимо, що Васьків став заступником Садового з фінансово-економічних питань у квітні 2017 року. Раніше він працював заступником директора з комерційної діяльності ТзОВ «Сокме» та комерційним директором ТзОВ «Дунапак Україна». З 2014 року він був виконавчим директором ТзОВ «Дунапак Таврія» та ТзОВ «Дунапак Україна». Більше про нового заступника читайте у нашому матеріалі: Понад 2 млн грн зарплати і декілька земельних ділянок: що відомо про Геннадія Васьківа, який має стати новим заступником Садового.

Крім того, Садовий назвав фейком інформацію про свій переїзд до Києва, яку поширюють останнім часом українські ЗМІ.

"Всі виборчі поїздки здійснюю за рахунок відпустки, на яку маю право як кандидат в президенти, і за власні кошти. Зі мною в поїздках по всій Україні, яких буде багато, часто буде дружина Катерина. Хлопців, як мінімум до кінця навчального року, забирати до Києва не планую", - йдеться у дописі Садового. 

Нагадаємо, що 8-го січня Центральна виборча комісія зареєструвала Андрія Садового кандидатом у президенти України на виборах, які відбудуться 31-го березня цього року. 

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
18 Січня, 2019 П'ятниця
більше новин