Атовці проведуть у Львові акцію проти проведення Чемпіонату світу з футболу в Росії

22 січня, у День Соборності України, громадські організації проведуть о 15:00, поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку акцію STOP PUTIN - STOP WAR. Ця подія має міжнародний характер, оскільки прой


22 січня, у День Соборності України, громадські організації проведуть о 15:00, поблизу пам’ятника Тарасові Шевченку акцію STOP PUTIN - STOP WAR.

Ця подія має міжнародний характер, оскільки пройде паралельно також у США, Швейцарії, Австрії, Італії, Німеччині, зусиллями українців з діаспори, - інформує кореспондент сайту 032.ua з посиланням на Фейсбук-сторінку Українська спілка учасників АТО.

У акції візьмуть участь представники організацій: Українська спілка учасників АТО, Штаб об'єднання Добровольців та МО "Апостольська Чота", які виступають проти проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 на території Російської Федерації.

«Ми будемо просити, щоби світові лідери та звичайні люди бойкотували проведення футбольного чемпіонату у Росії, оскільки вважаємо, що країна-агресор не має жодного морального права приймати у себе цей спортивний захід. Хочемо сказати про це вголос і на цілий світ, застерегти людей, щоб вони добре подумали чи варто відвідувати державу, де людину без причини можуть запроторити у тюрму або й вбити», — наголосили організатори акції протесту.

Нагадаємо, фінальний етап 21-го чемпіонату світу з футболу ФІФА має відбутися у червні-липні 2018 року в Росії.

Читайте також:

“Вата в шубі”: як мирним пікетувальникам у Львові пригрозили Путіним. Відео.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
більше новин