АТП-1 отримає земельну ділянку на Сихові для зберігання нових автобусів


Депутати затвердили проект ухвали “Про надання ЛК АТП № 1 дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Вернадського”.

Відповідне рішення вони ухвалили у четвер, 12 липня, під час пленарного засідання Львівської міськради, інформує 032.ua.

Згідно з текстом ухвали Львівському комунальному автотранспортному підприємству № 1 нададуть дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1,3000 га на вул. В. Вернадського (біля будівлі № 193 на вул. Стрийській) для влаштування автотранспортного підприємства за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

Тепер АТП-1 має звернутись до землевпорядної організації та виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Після цього комунальне підприємство має подати цей документ міській раді на затвердження.

В пояснювальній записці до проекту ухвали повідомляється, що земельна ділянка на вулиці Вернадського запропонована для влаштування АТП-1 з метою забезпечення зберігання та обслуговування автобусного парку підприємства.

Зараз на цій земельні ділянці розташовані напівзруйновані споруди інформація про право власності на які відсутня.

Нагадаємо, що АТП-1 обслуговує маршрути №1а, 2а, 3а, 4а, 5а, 6а, 9, 10, 16, 20, 28, 29, 32, 37, 45, 46

Нещодавно Львівське АТП-1 підписало договір на придбання 150 автобусів у лізинг.

Читайте також: Більше автобусів та електротранспорту: як у Львові втілюватимуть стратегію розвитку громадського транспорту.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
13 Жовтня, 2018 Субота
12 Жовтня, 2018 П'ятниця
більше новин