Біогазова установка обійдеться Львову у 27 мільйонів євро

За місяць — півтора у Львові обіцяють вийти на тендер з проектування біогазової установки для міста. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. Як розповів директор ЛМКП «Льві


За місяць — півтора у Львові обіцяють вийти на тендер з проектування біогазової установки для міста.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Як розповів директор ЛМКП «Львівводоканал» Валентин Вольський, на реалізацію проекту будівництва передбачено 27 мільйонів євро, з яких 20 мільйонів — кредитні кошти і ще 7 мільйонів — гранти.

Біогазова установка повинна зменшити кількість мулу та дозволить виробляти власну електроенергію, яку використовуватимуть на очисних спорудах.

«Ми плануємо 80% витрат на електроенергію покрити цією біогазовою установкою», - заявив директор «Львівводоканалу».

Станом на нині, укладено контракт на виготовлення ПКД із заміни пісколовок у межах проекту будівництва біогазової установки.

Передбачається, що технагляд за проектуванням і будівництвом здійснюватиме іноземна компанія-консультант «Egis».

Окрім цього, на Еко-форумі, який відбудеться у Львові на початку жовтня, сподіваються підписати Меморандум співпраці між Державним екологічним фондом Республіки Польща і Львовом щодо реконструкції очисних, каналізаційних споруд та інших екологічних питань.

Нагадаємо, про будівництво біогазового заводу на очисних спорудах міста почали говорити ще восени 2015 року. За попередніми даними, ціна проекту мала скласти 31 мільйон євро.

Читайте також:

Біогазовий проект для Львова: чи допоможе амбітний проект поборити неприємий запах у місті?

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
більше новин