Чаплінський пояснив позицію міста щодо забудови біля Медуніверситету

Місто не підтримає забудовника, якщо спільнота Львівської національного медичного університету висловиться проти будівництва


Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський пояснив позицію Львівської міської ради щодо можливої забудови на вулиці Пекарській, біля Медуніверстету.

Як повідомив головний архітектор міста, якщо Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького виступить категорично проти забудови на території існуючих гаражних кооперативів біля одного зі своїх корпусів, то ЛМР не відстоюватиме інтереси забудовника, - передає 032.ua з посиланням на прес-службу міськради.

"Кожний громадянин України, який має об’єкт нерухомого майна, має право спробувати змінити цільове призначення своєї земельної ділянки, якщо це не суперечить політиці міста", - зазначив Юліан Чаплінський та додав, що автогаражний кооператив, який розташований на Пекарській, біля корпусів ЛНМУ ім. Данила Галицького, хотів покращити своє бізнес-становище й запропонував місту зробити там зону житлової малоповерхової забудови.

Читайте також: На вулиці Величковського у Львові збережуть стадіон, - ФОТО

Нагадаємо, що 1 серпня у Львові відбулась зустріч з головним архітектором проекту вулиці Пекарської в рамках громадських слухань щодо розробки ДПТ цієї вулиці. На зустрічі спільнота медичного університету висловилась категорично проти будь-якої забудови біля своїх корпусів.

"У цій ситуації хочу підкреслити, що міська рада немає наміру перечити волі громадськості і йти погоджувати цей детальний план. Більше того, якщо вони— гаражний кооператив і медуніверситет, не досягнуть згоди попередньо, то ми не будемо тими, хто лобіюватиме інтереси забудовника", - сказав Юліан Чаплінський.

Разом із тим, головний архітектор Львова наголосив, що будівництво може як нашкодити, так і покращити умови для медуніверситету - все залежить від професійності проектантів.

"На стадії детального плану сказати, що будуть зруйновані корпуси медуніверситету,— я б такими заявами не послуговувався",— повідомив Юліан Чаплінський.

Посадовець також навів приклад успішної співпраці львівських університетів із будівельниками.

"Наприклад НУ "Львівська політехніка" реалізувала кілька своїх ділянок разом з будівельними компаніями і отримала квартири для викладацького складу чи для своїх потреб і капіталізувала свої земельні ресурси", - резюмував Чаплінський.

Найпопулярніші новини сьогодні

7 Грудня, 2018 П'ятниця
більше новин