Чому Левандівка, а також інші вулиці у Львові більше 12 годин були без електропостачання

20 серпня тисячі львівян були позбавлені електропостачання. У «Львівобленерго» розповіли чому


У «Львівобленерго» пояснили, чому без електропостачання вчора частково залишився мікрорайон Левандівка та прилеглі до нього вулиці у Львові. 

Так, за інформацією прес-служби ПрАТ «Львівобленерго», у понеділок, 20 серпня 2018 року, о 11:57 год. львівські енергетики зафіксували  аварійне відключення електрообладнання на високовольтній підстанції напругою 110/35/6кВ № 241 «Львів-1». 

У зв'язку з цим без електропостачання залишилися споживачі міста Львова, а саме: частково мікрорайон Левандівка, вул.Городоцька, Виговського, Любінська, Шевченка та прилеглі до них вулиці, а також молокозавод, протезний завод, Електрон.

Як з’ясувалось, причиною аварійного вимкнення стало пошкодження вимикачів двох лінійних комірок напругою 6кВ, що супроводжувалось задимленням  розподільчої установки 6кВ та призвело до покриття кіптявою суміжного обладнання.

Для ліквідації технологічного порушення та відновлення електропостачання споживачам задіяли 4 бригади «Львівобленерго» та 24 працівники.

Включення електроенергії для споживачів відбувалось поетапно з 00:22 до 01:28 год. 21 серпня 2018 року, по мірі готовності електрообладнання.  

Читайте також на нашому сайті: У Львові обурені пасажири знову блокували залізничну колію, - ФОТО

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин