Для Палацу Хоткевича у Львові шукають директора

У Львові оголосили конкурс на вакантну посаду


9 січня у Львові оголосили конкурс на посаду директора Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Кандидати повинні мати стаж роботи у сфері культури від 3 років, мати відповідну вищу освіту, післядипломну освіту в галузі управління, досвід розробки чи участі в реалізації інвестиційних та грантових проектів, а також на керівних посадах тощо.

Документи прийматимуть до 7 лютого 2019 року включно. Перше засідання комісії з конкурсного добору відбудеться 20 лютого 2019 року у приміщенні Львівської міської ради.

Читайте також: У Львові відбудеться Фестиваль Льодяних Скульптур: де й коли

До складу конкурсної комісії увійдуть троє представників громадських організацій зі сфери культури, які подадуть свої кандидатури в управління культури ЛМР до 18 години 25 січня.

Нагадаємо, Палац Хоткевича розташований у Львові по вул. Кушевича, 1. На базі установи діють: зразковий ансамбль танцю "Квіти України", зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю "Данс-клуб", клуб бального танцю "Ніка", ансамбль сучасного естрадного танцю "Діадема", зразковий вокальний ансамбль "Намисто", зразковий театр-студія "Під мостом", Зразкова студія образотворчого та ужиткового мистецтва та Студія англійської мови. Донині Палацом Хоткевича керувала Оксана Гузь.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
18 Січня, 2019 П'ятниця
більше новин