Для школярів Кам’янеччини придбають книги Антіна Мухарського, Сашка Дерманського і Надійки Гербіш

Для дітей куплять нову літературу


Учні шкіл Кам’янка-Бузького району Львівщини зможуть читати твори не лише класиків, а й сучасників.

11 липня Кам’янка-Бузька РДА уклала договір на поставку книг для шкільних бібліотек району до 31 липня цього року, - передає 032.ua.

Згідно з договором, оприлюдненим у системі “Прозорро”, переможцем відкритих торгів стало ТзОВ “Інформаційно-технологічний видавничий холдинг “Книги України”, яке “обійшло” трьох конкурентів і запропонувало найнижчу ціну - 561 тисячу 544 гривні 70 копійок.

За вказану суму мають намір придбати 170 назв книг для шкільних бібліотек Кам’янка-Бузького району, загальною кількістю 7115 штук.

Читайте також: Що купити на 25-му Форумі видавців у Львові. ТОП-5 новинок від Видавничого Дому "Комора"

У переліку замовлених книг є як класики - Т. Шевченко, М. Гоголь, Р. Бредбері, В. Шекспір, Ж. Верн та інші, так і сучасні українські та зарубіжні автори, як-то: “Легенда про квітозавра” Антіна Мухарського, Зірка Мензатюк "Таємниця козацької шаблі", Сергій Дяченко, Марина Дяченко "Зло не має влади", Штефані Дале Лілія, "Маленька принцеса ельфів', Н.Гербіш"Одного разу на Різдво" та С. Дерманський "Казки дракона Омельки".

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та громадських формувань, ТзОВ “Інформаційно-технологічний видавничий холдинг “Книги України” (ІТВХ “Книги України) базується в Києві. Директором і засновником компанії є Сологуб Ігор Володимирович.

Нагадаємо, раніше для санаторію “Трускавець” СБУ придбали 400 кілограм кальмарів.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Вересня, 2018 Понеділок
більше новин