Інспекторам з паркування у Львові дозволили евакуйовувати автомобілі водіїв порушників

Інспектори з паркування зможуть залучати до евакуації евакуатори приватних компаній


Сьогодні, 11-го жовтня, депутати міської ради Львова під час засідання сесії, підтримали ухвалу щодо тимчасового порядку евакуації неправильно припаркованих автомобілів.

Про це інформує кореспонденту сайту 032.ua.

Цією ухвалою депутати визначили перелік випадків, у яких інспектори мають евакуювати авто, а також дозволили залучати евакуатори приватних компаній. Як працюватимуть в нашому місті інспектори з паркування читайте в нашому матеріалі ТУТ

Повернути автомобіль власник зможе після сплати штрафу та вартості евакуації і зберігання авто.

Скільки коштуватиме евакуація автомобіля у Львові:

  • до 2 тонн - 720 гривень
  • від 2 до 3 тонн - 840 гривень
  • більше 3 тонн - 1080 гривень

За зберігання автомобіля на штрафмайданчику впродовж перших семи днів, власник має заплатити 144 грн, а за кожну наступну добу – 24 грн.

Нагадаємо, що 27-го вересня в Україні набув чинності Закон «Про реформування сфери паркування транспортних засобів» і право виписувати штрафи за неправильне паркування матимуть не тільки патрульні. На підставі норм цього закону на базі управління безпеки міста Львова створили відділ інспекторів, які матимуть право штрафувати водіїв за порушення правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів.

Додамо, що на початку жовтня інспектори з паркування провели для місцевих водіїв попереджувальну акцію щодо неправильно припаркованих автомобілів.

Найпопулярніші новини сьогодні

15 Грудня, 2018 Субота
14 Грудня, 2018 П'ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин