Італійська компанія Ernest Airlines скасовує два авіарейси зі Львова

Авіаперевізник повідомив про скасування двох авіарейсів до Італії.


Італійський авіаперевізник Ernest Airlines повідомив про скасування двох рейсів зі Львова. 

Про це поінформувала прес-служба львівсього аеропорту на своїй офіційній сторінці у Facebook, передає 032.ua. 

Читайте також: Кіно у Львові: прем'єри січня, які не можна пропустити

"9 січня 2019 року авіакомпанія Ernest Airlines оголосила про зміни у графіку та географії польотів з/до аеропорту Львів. Наразі можемо повідомити, що з 21 січня 2019 року буде скасовано рейси до Венеції та Мілану (Мальпенса). Про оновлений графік польотів та нові напрямки буде оголошено додатково", - мовиться у повідомленні. 

Як інформує Lowcostavia, в авіакомпанії підтвердили скасування рейсів Львів – Венеція та Львів – Мілан (Мальпенса), але зауважили, що це скорочення через низький сезон і незабаром зі Львова будуть оголошені нові рейси в Італію.

Читайте також: Як виглядали старі різдвяні листівки, надруковані у Львові

Нагадаємо, співпраця компанії з львівським аеропортом розпочалося 20 жовтня 2017 року. Тоді авіаперевізник відкрив рейс у Мілан (Бергамо). Вже через півтора місяці, у грудні, відкрили ще два напрямки – у Венецію та Неаполь. З 22 червня Ernest розширив географію польотів у Мілан (Мальпенса) та Рим (Ф’юмічіно).

Додамо, рейси, які обслуговує ця компанія, не раз затримувалися з вильотом зі Львова або ж скасовували взагалі. Наприкінці червня понад сотня львів’ян застрягли в італійському аеропорту, через раптово скасований рейс з Мілана, який обслуговувала Ernest Airlines.

Найпопулярніші новини сьогодні

18 Січня, 2019 П'ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин