Кабмін визначив, скільки державних вихідних українці матимуть у 2018-му. Перелік

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням рекомендував графік перенесення робочих днів у 2018 році з урахуванням святкових і неробочих днів. Текст розпорядження Кабміну традиційно розробляли у М


Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням рекомендував графік перенесення робочих днів у 2018 році з урахуванням святкових і неробочих днів.

Текст розпорядження Кабміну традиційно розробляли у Мінсоцполітики, пише "Закон і Бізнес".

Згідно із законом подібні перенесення роблять «з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу».

За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України, у 2018 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:

Відтак, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України, 9 березня (п'ятниця) стане вихідним днем. Таким чином, в українців буде чотири вихідні з 8 по 11 березня. Так само чотириденні канікули українці матимуть з 28 квітня по 1 травня. Розпорядженням передбачається, що вихідним днем стане і 29 червня

Усі ці вихідні доведеться відпрацьовувати суботами. Згідно з документом, робочими стають 3 березня, 5 травня, 23 червня, 22 і 29 грудня.

Нагадаємо, у листопаді 2017-го року Верховна Рада з другої спроби зробила день святкування Різдва католиками – 25 грудня — вихідним, а 2 травня – робочим днем.

Читайте також на нашому сайті:

Хто ти із учасників команди "Загорецька Людмила Степанівна" (ТЕСТ)

ТОП-5 пісень від львівських музикантів у 2017-му. Відео

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Квітня, 2018 Неділя
21 Квітня, 2018 Субота
20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин