Керівник магазину електротехніки у Львові заплатить штраф за неукраїномовні цінники

Керівник магазину електротехніки "Moyo" у Львові заплатить штраф за те, що в крамниці торгували товарами без українських цінників. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав громад


Керівник магазину електротехніки "Moyo" у Львові заплатить штраф за те, що в крамниці торгували товарами без українських цінників.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав громадський активіст Святослав Літинський, повідомляє 032.ua.

В грудні минулого року активіст скерував скаргу на магазин у Держпродспоживслужбу, а за результатами перевірки, яка відбулася наприкінці того ж місяця було встановлено, що цінники на товари були оформлені іноземними мовами. 

Таким чином керівництво магазину "Moyo" порушило дію інструкції "Про порядок позначення роздрібних цін на товари народного споживання у підприємствах роздрібної торгівлі та закладах ресторанного господарства», яку ще у 1997 році затвердило  міністерство економічних зв’язків та торгівлі України.

Читайте також: Люди, які змінюють Львів: Святослав Літинський.

Директора крамниці притягнуто до відповідальності за статтею 155 Кодексу Укрїани про адміністративні правопорушення. Відповідно до статті він має сплатити штраф у розмірі від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів, або від 17 до 170 гривень.

Читайте також на нашому сайті:

Хтотиізучасників команди "Загорецька Людмила Степанівна" (ТЕСТ).

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Березня, 2018 Четвер
більше новин