Компанії помічника нардепа Дубневича продовжили термін оренди земельної ділянки для будівництва житлового комплексу


ТзОВ ВП “Будінвест“, яке належить помічнику народного депутата Ярослава Дубневича, продовжили термін оренди земельної ділянки для будівництва житлового комплексу.

Відповідне рішення прийняли депутати Львівської міськради під час пленарного засідання 13 липня, повідомляє 032.ua

Відповідно до рішення депутатів ТзОВ ВП “Будінвест“ продовжили на 5 років термін оренди земельної ділянки площею 1,7387 га (у тому числі площею 0,2266 га у межах червоних ліній вулиці) на вул. Зеленій, 115-д для будівництва та обслуговування житлового комплексу за рахунок земель житлової та громадської забудови.

Кінцевими бенефіціарними власниками компанії “Будінвест” є Коць Віктор Петрович та Миколайчук Ігор Зіновійович.

Ігор Миколайчук сьогодні є помічником-консультантом нардепа Ярослава Дубневича.

У 2015 році пан Ігор балотувався у депутати Львівської міськради. У його біографії, яка опублікована на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, зазначається, що на той час він був членом політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Також, як ми з'ясували, Віктор Коць і Ігор Миколайчук сьогодні є засновниками компанії “Архібуд”, яка зареєстрована за адресою: Зелена 105 . За інформацією ЗМІ, свого часу в перелік засновників цієї компанії входили Тетяна та Наталія, дружини братів-депутатів Дубневичів.

Що стосується Віктора Коця, то свого часу він теж був помічником у Ярослава Дубневича. Згідно із сайтом "Посіпаки" Коць Віктор Петрович був помічником Дубневича під час сьомого скликання Верховної ради.

За адресою Зелена, 115-д, яку надали в оренду “Будінвесту” зараз ведеться будівництво житлового будинку.

Візуалізація проекту. Фото: http://lvivcentrobud.com

Проектом передбачається демонтаж існуючих не діючих споруд і будівництво трьох, чотирьох та восьми секційних десятиповерхових житлових будинків та приміщень громадського призначення з вбудованими об’єктами повсякденного обслуговування.

Раніше компанія ВП “Будінвест“ потрапляла в епіцентр скандалу через будівництво готелю  на розі вул. Краківської – вул. Вірменської (вул. Вірменська, 10), а ТОВ "АрхіБуд" через будівництво на вул. Довбуша, 15

За інформацією ЗМІ, у переліку засновників ТзОВ ВП “Будінвест“ були і самі брати Дубневичі. 

Читайте також на нашому сайті: Справа про знесення будинку на вул. Личаківській, 259: чому багатоповерхівку досі не демонтували і кому вона належить.

Найпопулярніші новини сьогодні

24 Вересня, 2018 Понеділок
більше новин