Кондитерська фабрика у Кам’янка-Бузькому районі відкрила нову виробничу лінію

Нові потужності запрацювали на Львівщині


20 листопада на кондитерській фабриці "Ярич", яка розташована у селі Старий Яричів на Львівщині, запрацювала третя виробнича лінія з виготовлення затяжного печива та крекерів.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, на фабриці встановили обладнання для приготування емульсії, камери ферментації, ламінування, калібрування стрічки тіста та формування заготовок із тіста для випічки.

Відкриття нової лінії на ТОВ "КФ "Ярич" дозволить створити додаткові робочі місця, збільшити продуктивність виробництва затяжного печива в 1,5 рази, що становитиме 1 900 тонн продукції в місяць.

Читайте також: Калькулятордляєвроблях: у Телеграмі з’явився бот, який допомагає дізнатися вартість розмитнення авто

"За 10 років ми змогли вийти з-за межі регіонального виробника до масштабів національного та почати підкорювати світові ринки. Ми впевнено тримаємо цей курс сьогодні та продовжуємо максимально ефективно розширювати ринки збуту" - розповіла генеральний директор фабрики, Тетяна Шермолович.

Станом на нині, на кондитерській фабриці працює 526 людей, а їхня продукція вже п'ятий рік експортується за кордон: у Польщу, країни Західної Європи, США та ближнього Сходу.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
14 Грудня, 2018 П'ятниця
13 Грудня, 2018 Четвер
більше новин