Кремлівський політв’язень розшукує львівського школяра

Політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз збирається відвідати Львів та знайти школяра, який колись надіслав його листа підтримки. Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua із посиланням на Фейсбук-ст


Політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз збирається відвідати Львів та знайти школяра, який колись надіслав його листа підтримки.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua із посиланням на Фейсбук-сторінку радника Міністра закордонних спав України Юрія Яценка.

“Якби не знав, що ця історія справжня - їй Богу б подумав, що це якийсь кіносценарій, але життя, буває, закрутить сюжет куди вигадливіше, ніж людська фантазія...”, - написав Юрій Яценко.

Читайте також: Кіноафіша Львова: що подивитися на вихідних 8 — 11 березня.

З його слів, коли Ахтем Чийгоз сидів у російській тюрмі за свою проукраїнську позицію і вже майже зламався морально, він отримав листа із Батьківщини, від львівського школяра. Простий текст, просякнутий звичайним людським теплом, підтримав Ахтема у найскрутніший момент.

Тепер Ахтем вирішив приїхати до Львова та зустрітися зі своїм юним другом.

Про хлопця відомо лише те, що звати його Богдан та що на момент написання листа йому було 14 років. Тож львів’ян просять допомогти розшукати автора листа. Із інформацією про хлопця просять писати Юрію Яценкові.

Нагадаємо, на Львівщині амністували пасажира маршрутки, який побив водія через підняття ціни на проїзд.

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Березня, 2018 Понеділок
18 Березня, 2018 Неділя
більше новин