Куди піти у Львові цього тижня: огляд найцікавіших подій

Цього тижня у Львові буде дуже багато цікавих вистав, концертів та інших заходів. Аби ви не нудьгували, ми підготували для вас ТОП-5 ідей, як провести цей робочий тиждень у Львові цікаво та з кор


Цього тижня у Львові буде дуже багато цікавих вистав, концертів та інших заходів. Аби ви не нудьгували, ми підготували для вас ТОП-5 ідей, як провести цей робочий тиждень у Львові цікаво та з користю. 

У понеділок завітайте на концерт «Інтерлюдії та сонати Кейджа»

В рамках фестивалю “Людкевич. Фест” у Львові відбудеться концерт одного із найцікавіших сучасних українських піаністів, володаря численних міжнародних премій, Антонія Баришевського.

Коли? 11 вересня. Початок о 19:00.

Де? Порохова Вежа/Будинок архітектора (вул. Підвальна, 4).

Скільки? 80 - 150 грн.

У вівторок відвідайте виставку Олександра Мільштейна «Вікна у П’ятиполь»

У Львові триває виставка Олександра Мільштейна під назвою «Вікна у П’ятиполь».  За словами організаторів, більшість картин, представлених на виставці, безпосередньо пов’язані з книгою Олександра Мільштейна «П’ятиполь»: вони просто знаходяться всередині неї, в чому легко буде переконатися, відкривши її.

Де? Культурно-мистецький центр «Дзиґа» (вул. Вірменська, 35)

Скільки? Вхід вільний. 

У середу завітайте на Форум видавців 

Уже 13 вересня у львівському Палаці Мистецтв стартує Форум видавців. За 5 днів можна буде відвідати понад 1000 культурних та освітніх заходів. У перший день Форуму буде чимало цікавих подій, які слід відвідати. Ознайомитись із ними, можна на офіційному сайті Форуму: http://bookforum.ua/ 

У четвер відвідайте концерт “In Orchestra”

Цього тижня Львівська обласна філармонія розпочинає концертний сезон 2017/2018. У четвер, 14 вересня, львів'ян запрошують на концерт “In Orchestra” під час якого прозвучать такі твори, як концерт для фортепіано № 1 та Симфонія № 1 Йоганнеса Брамса.

Коли? 14 вересня. Початок о 19:00.

Де? Львівська обласна філармонія.

Скільки? 70-120 грн.

У п'ятницю подивіться виставу «Метелики вільні»

Відвідування вистави стане для ідеальним завершенням робочого тижня. Про що вона? Про історію кохання молодих людей, що починають доросле життя. 

Коли? 15 вересня. Початок о 19:00.

Де? Кінотеатр «Кінопалац ім. Довженка» (просп. Червоної Калини, 81).

Скільки? Вхід вільний.

Додамо, що цього тижня у Львові відбудеться ще багато цікавих подій. Повну програму заходів, куди піти у Львові з 11 по 15 вересня, Ви можете дізнатись також на нашому сайті у розділі  "Афіша".

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин