Квитки по 54 євро: авіакомпанія "Ернест" починає літати зі Львова до Риму

З 22 червня зі Львова можна швидко і недорого дістатися до Риму


З 22 червня авіакомпанія «Ernest Airlines» виконуватиме рейси із міжнародного аеропорту Львів ім. Данила Галицького до аеропорту “Roma Fiumicino”.

Як повідомляє 032.ua, для того, щоб купити квиток на літак, необхідно зайти на сайт flyernest.com. Процедура купівлі є не складною, більше того сайт має українську версію.

Читайте також на нашому сайті: Український лоукостер має намір запустити 9 авіамаршрутів зі Львова.

Згідно із офіційним сайтом авіакомпанії, рейси зі Львова до Риму виконуватимуться тричі на тиждень. Вартість квитків з одного в одну сторону становить від 104 євро (орієнтовно 3,1 тис грн).

Станом на сьогодні, 12 червня, купити квиток зі Львова до Риму в одну сторону можна дешевше на жовтень - за 54 євро (орієнтовно 1620 грн).

Додамо, що після того, як ви купили квиток і отримали його в електронному вигляді на пошту, вам не потрібно проходити додаткову реєстрацію (чек ін) на сайті, як це вимагають інші лоукости, бо наразі сайт компанії не надає такої можливості. Також вам не потрібно роздруковувати бронювання, яке вам прийшло на пошту, достатньо просто показати свій паспорт і Ви отримаєте квиток.

Нагадаємо, що станом на сьогодні італійською авіакомпанією «Ernest Airlines» можна також літати зі Львова до Мілану, Венеції і Неаполя.

Читайте також на нашому сайті: Безвіз в дії: як полетіти зі Львова в Мілан. Покрокова інструкція.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Серпня, 2018 Вівторок
20 Серпня, 2018 Понеділок
більше новин