Личаківський райсуд покарав екс-працівника «Львівобленерго» за хабарництво

Працівник львівської енергопостачальної компанії, який встановлював лічильники, що недораховували електроенергію, відповів перед законом. Про це повідомили у прес-службі ПрАТ «Львівобленерго&ra


Працівник львівської енергопостачальної компанії, який встановлював лічильники, що недораховували електроенергію, відповів перед законом.

Про це повідомили у прес-службі ПрАТ «Львівобленерго».

Нагадаємо, що у липні 2016 року було викрито злочин 30-річного львів’янина: електромонтер за вказану суму коштів встановлював на підприємствах та в помешканнях споживачів лічильники, що недораховували кількість спожитої електроенергії на 50-70 %.

Правоохоронці спіймали зловмисника “на гарячому”, коли він мав отримати частину неправомірної вигоди (3000 гривень) за втручання у роботу лічильника споживача, аби зменшити показники обліку. Ще частину хабара у сумі 2000 гривень електромонтер отримав на місці.

Відтак, за фактом кримінального правопорушення (ч.3 ст. 354 ККУ) були скеровані матеріали до суду.

3 листопада 2017 року відбулося відкрите засідання Личаківського районного суду м. Львова, де обвинувачений визнав свою вину, а суд призначив йому покарання у вигляді штрафу в максимальному розмірі.

Підсудний також зобов’язаний відшкодувати на користь держави усі фінансові витрати, здійснені на проведення судово-трасологічної та судово-дактилоскопічної експертиз.

Таке рішення було прийняте з огляду на пом’якшуючі обставини — щире розкаяння у скоєному та утримання двох малолітніх дітей.

Нагадаємо, правоохоронці затримали подружжя, яке вбивало та грабувало людей на Львівщині.

Читайте також:

Освітній центр та стоянка: які зміни очікують на Шевченківський гай у 2018 році.

Найпопулярніші новини сьогодні

23 Квітня, 2018 Понеділок
22 Квітня, 2018 Неділя
більше новин