Львів’ян закликають відновлювати «легені» міста

7 та 8 жовтня Львів візьме участь у акції «Це дерево для тебе, Україно», у рамках якої містян заохочують долучитись до висадки дерев. Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. «


7 та 8 жовтня Львів візьме участь у акції «Це дерево для тебе, Україно», у рамках якої містян заохочують долучитись до висадки дерев.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

«Кожен мешканець Львова зможе купити дерево і подарувати його улюбленому місту. До участі в акції запрошуються всі, хто бажає віддячити своїй країні, та зробити живий внесок в її розвиток», - розповіли організатори події.

За словами ініціаторів акції, таким чином українці зможуть зробити внесок у розвиток країни та, при бажанні, опікуватись своїм деревом та слідкувати за розвитком "зеленої зони" через інтерактивну мапу на сайті події.

Аналогічні заходи пройдуть також у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі.

Проект започаткували кілька років тому в столиці, з того часу кількість охочих висадити зелень зростає разом із кількістю міст-учасників. Цьогоріч планується висадити близько 3500 різних видів дерев: клен, катальпа, горобина, липа, каштан кінський, сакура сортова, клен кулястий і береза.

Читайте також:

Чому американські лікарі з’їдуться до Львова?

Де у Львові можна подивитись на «Поганих хлопців»?

Ще одна центральна вулиця у Львові стане пішохідною.

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
більше новин