Львів'ян закликають "відвоювати" стадіон "Торпедо"

На стадіоні відбудеться толока і дитячий футбольний турнір


Мешканців міста закликають зібратися разом та повернути стадіон у власність громади.

Депутат ЛМР, голова ГО "Варта-1" Ігор Зінкевич заохочує львів'ян прийти 19 травня об 11:00 на стадіон "Торпедо", що розташований по вул. Золотій, 40а, - інформує кореспондент сайту 032.ua.

Пропонується відвідати це місце самим, з родичами або друзями з єдиною метою - подати меседж до влади про те, що стадіон, який зараз перебуває у приватній власності, має належати громаді Львова.

Читайте також: У Львові пройдуть заходи до 74-ї річниці депортації кримських татар

"Є пропозиція, щоб місто арену викупило для суспільних потреб. Це є чудовий об'єкт спортивної інфраструктури. З великою історією. Мусимо його відстояти, аби там не було новобуду", - зазначив Ігор Зінкевич.

Так, 19 травня на "Торпедо" відбудеться толока (рукавиці й інвентар видадуть на місці), а після цього усім охочим пропонують подивитись дитячий футбольний турнір "Кубок відродження "Торпедо".

Нагадаємо, у вересні 2017 року стало відомо, що приміщення на території стадіону «Торпедо» перебувають у приватній власності, відтак мешканці Шевченківського району звернулися до міської влади Львова з тим, аби об'єкти повернули громаді.

*Фото на головній - "Фотографії старого Львова".

Найпопулярніші новини сьогодні

19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П'ятниця
більше новин