Львів’ян запрошують на допрем’єрний показ фільму про Лесю Гонгадзе

22 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Шевченка, 13), з 15:00 до 16:30 відбудеться доперем’єрний показ і обговорення фільму


22 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи, у Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул. Шевченка, 13), з 15:00 до 16:30 відбудеться доперем’єрний показ і обговорення фільму “Серце мами Гонгадзе”.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

До обговорення долучиться режисер фільму — В’ячеслав Бігун.

Фільм є прижиттєвою кіносповіддю мами Ґеорґія Гонгадзе — Лесі. Легендарна жінка, яку не почули за життя, відверто оповідає про надихаючі та інтимні моменти своєї долі.

“Ви перенесетеся з пані Лесею в Грузію, Естонію та Францію, дізнаєтеся її пророчі слова. Ви дізнаєтеся з її вуст про родину, нечувані пригоди Ґеоргія, побачите його бабцю, дорогі їхнім серцям місця, пізнаєте історію любові цієї легендарної Жінки”, - зазначають організатори події.

Слід зазначити, що фільм допрем’єрно показували на низці кінофестивалів, у Парижі та Талліні. Стрічка була удостоєна нагороди “Кращий образ у кадрі” на Міжнародному фестивалі історичного кіно.

Вхід на подію вільний.

Нагадаємо, у Львові просто неба триває фотовиставка про жінок на війні.

Читайте також:

Не пропустіть: 7 головних львівських новин за цей тиждень.

Найпопулярніші новини сьогодні

17 Грудня, 2017 Неділя
16 Грудня, 2017 Субота
15 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин