Львів'ян запрошують на допрем'єрний показ фільму "Шляхетні волоцюги"

Фільм про батярів, який знімали у Львові - вже на екранах


20 вересня о 19:00 у кінотеатрі "Планета Кіно (Forum Lviv)" відбудеться допрем'єрний показ фільму про львівських батярів - "Шляхетні волоцюги", який знімали на вулицях міста Лева.

Після завершення сеансу відбудеться прес-конференція за участі режисера фільму Олександра Березаня, продюсера Дмитра Кравченка та акторів - Юрія Хвостенка, Януша Юхницького, Ореста Гарди та гурту "Ray Band", - передає 032.ua.

Події музичної комедії "Шляхетні волоцюги" розгортаються у Львові 1939 року. Головні герої - батяри Бодя (Іван Шаран) і Мірек (Юрій Хвостенко) керуються у житті гаслом «любити Львів, жінок і жарти». Та не усі їхні жарти вдалі. Одна з витівок призводить до того, що вони починають опікуватись милою дівчиною Христею (Ірина Гришак)...

Зазначимо, що субкультура батярів була поширеною у Львові з середини 19 до середини 20 століття. Автори фільму вирішили показати широкому загалу львівських батярів.

Читайте також: Луція Фрей: одна з перших жінок-неврологів, родом зі Львова, - ВІДЕО

Ідея створення фільму зародилася в 2012 року. Пізніше стрічка стала переможцем відбору Держкіно та отримала фінансування з бюджету. Сценарій до музиної комедії писали спільно Тарас Боровик та Дмитро Наумов.

Нагадаємо, що основні зйомки проходили у Львові наприкінці літа 2017 року, деякі сцени знімалися у павільйонах Києва. За попередньою інформацією, загальний бюджет фільму склав трохи більше 37 мільйонів гривень.

Нижче пропонуємо переглянути, як відбувалися зйомки "Шляхетних волоцюг" у Львові:

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
19 Листопада, 2018 Понеділок
більше новин