Львів'ян запрошують у міськраду, аби відвоювати приміщення дитсадка №42

У ЛМР відбудеться дві комісії, де розглядатимуть нову ухвалу по ДНЗ.


Небайдужих львів'ян запрошують у Львівську міську раду.

19 червня о 14:00 відбудеться засідання комісій законності, депутатської діяльності і свободи слова та гуманітарної політики (каб. 228а ) і о 15:00 - засідання комісії комунального майна (каб. 224), де розглядатимуть ухвалу "Про забезпечення належного функціонування Львівського дошкільного навчального закладу №42, - передає 032.ua.

Як розповів у соцмережах депутат Сергій Івах, у зв'язку з конфліктом, який має місце між управлінням освіти та керівником ДНЗ №42 вже другий рік батьки не можуть влаштувати своїх дітей у цей садочок.

Читайте також: Ті, хто не потрапив у львівські ДНЗ через відсутність прописки, зможуть перереєструватися

"Приміщення, що були відремонтовані за кошти міського бюджету, пустують, а на їх ремонт було виділено близько 5 мільйонів гривень. Даним проектом ухвали ми пропонуємо вже 1 вересня влаштувати близько 100 дітей", - зазначив депутат.

Сергій Івах зазначив, що ухвала дозволить мінімально вирішити проблему з нестачею місць у садочках Львова і насамперед це стосується батьків дітей, які станом на нині стоять у черзі до ДНЗ №42.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що частина приміщень дитячого садочка №42 по вулиці Сміливих, 26 - пустують, оскільки минулого року їх передали ухвалою міськради яслам-садку №21, але через ряд паперових питань, вони так і не використовувались.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
16 Липня, 2018 Понеділок
більше новин