Львів'янам на замітку: незабаром усі дані про погоду та клімат можна буде дізнатись на одному сайті

Міністерство екології та природних ресурсів та Український гідрометеорологічний центр підписали меморандум про обмін даними.


Мінприроди та Укргідрометцентр cтворять єдину систему, де можна буде довідатися про прогноз погоди, стан повітря, води та кліматичні зміни в Україні.

Днями заступник міністра екології та природних ресурсів Микола Кузьо та директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда підписали документ про співпрацю, - передає 032.ua.

Як повідомили у прес-службі Мінприроди, найближчим часом ці дві установи скооперуються над створенням загальнодержавної автоматизованої системи "Відкрите довкілля".

Читайте також: Львівські водії електротранспорту потребують місць для відпочинку: чому це важливо

Концепція передбачає створення єдиної стандартизованої системи, яка подаватиме у зручний для користувачів спосіб усі дані щодо стану довкілля, погодних та кліматичних змін.

Водночас, Укргідрометцентр має в своєму розпорядженні потужну систему для збору показників не тільки стосовно стану погоди, але й клімату загалом, стану річок та водойм, атмосферного повітря і збору агрометеорологічних показників. Ці дані головний гідрометцентр країни передаватиме у Мінприроди.

Уся інформація з "Відкритого довкілля" буде доступною для охочих. Передбачається, що системою користуватимуться і державні органи для покращення своєї діяльності. Запровадження системи також сприятиме поглибленню партнерства з Європейським союзом.

Нагадаємо, раніше у Львові відкрили мистецьку виставку, де головні об'єкти зроблені з вторсировини.

Найпопулярніші новини сьогодні

18 Липня, 2018 Середа
17 Липня, 2018 Вівторок
більше новин