Львів’янам на замітку: в Україні планують вимкнути аналогове телерадіомовлення

18 січня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення схвалила проект Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення. Згідно із цим Планом, у лютому 2018 року Національна р


18 січня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення схвалила проект Плану поетапного вимкнення аналогового телерадіомовлення.

Згідно із цим Планом, у лютому 2018 року Національна рада має ухвалити окреме рішення про перехід від аналогового до цифрового мовлення щодо першої області та країни в цілому, - інформує корепондент сайту 032.ua з посиланням на офіційний сайт Нацради.

Документ мають протокольно затвердити на засіданні міжвідомчої групи при Кабінеті Міністрів України.

Припинення роботи діючих аналогових РЕЗ у першій області заплановано на березень 2018 року. Яка саме область стане пілотною — наразі не відомо, але пропонується для цього 5 областей: Волинська, Одеська, Житомирська, Київська і Кіровоградська.

Припинення аналогового мовлення по всій країні очікується у червні 2018 року.

“На першому і другому етапі вимкнення аналогового сигналу в Україні далі мовитимуть в аналозі «UA: ПЕРШИЙ», місцеві мовники, аналогові канали у певних проблемних населених пунктах, де ТОВ «Зеонбуд» має добудувати багатоканальну мережу МХ-1 (попередньо узгоджена позиція щодо 47 населених пунктів), а також аналогові канали, на території проведення АТО і в деяких прикордонних районах, які будуть визначені Міністерством інформаційної політики”, - йдеться у повідомленні Нацради.

Остаточне вимкнення аналогового сигналу в Україні має відбутися у січні – червні 2019 року.

Нагадаємо, військовим пенсіонерам обіцяють збільшити пенсії на 77%.

Читайте також:

У Львові нетверезий водій забув, де припаркував авто.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин