Львів’янам на замітку: військовим пенсіонерам обіцяють збільшити пенсії на 77%

Реформа пенсійного забезпечення військовослужбовців повинна збільшити розмір їхніх грошових виплат на 77% та врахувати інтереси учасників бойових дій. Про це заявив Міністр соціальної політики Андрій


Реформа пенсійного забезпечення військовослужбовців повинна збільшити розмір їхніх грошових виплат на 77% та врахувати інтереси учасників бойових дій.

Про це заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева, пише “Урядовий портал”.

Так, Міністр запевнив, що перерахунок пенсій відбудеться цього року, одразу після прийняття відповідного Закону.

Зі слів Андрія Реви, Пенсійна реформа 2017 року сприяла зростанню середньої пенсії по країні до 2448 гривень, але при цьому вона стала майже рівною середній пенсії силовиків, що складає 2600 гривень.

“Це є негативна та неправильна ситуація, адже військові повинні мати більшу пенсію. Тому після проведення змін у пенсійному забезпеченні військовослужбовців, за нашими розрахунками, пенсії військових мають зрости не менш як на 77 відсотків”, - сказав Андрій Рева.

Міністр соцполітики додав, що згідно з дорученням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, першочергову підтримку пенсійною реформою військовослужбовців будуть мати ті військові, які захищали у бойових діях Україну, а не перебували у тилу.

Нагадаємо, раніше у Львові відбувся пікет військових пенсіонерів, яких обурило ймовірне відтермінування цієї реформи.

Читайте також:

На яких автобусах у Львові пенсіонери зможуть їздити з пільгами. Перелік.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Лютого, 2018 Вівторок
19 Лютого, 2018 Понеділок
більше новин