Львів’яни адаптували мультфільм «Лис Микита» для дітей з вадами зору

Тепер незрячі і слабозорі діти зможуть дивитись мультфільм «Лис Микита». Команда львів’ян адаптувала 26-серійний мультфільм, створивши і доповнивши стрічку окремою звуковою доріжкою


Тепер незрячі і слабозорі діти зможуть дивитись мультфільм «Лис Микита».

Команда львів’ян адаптувала 26-серійний мультфільм, створивши і доповнивши стрічку окремою звуковою доріжкою з коментарем подій та описом персонажів – аудіоскрипцією. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Робота над адаптацією мультика розпочалась ще у лютому цього року. З міського бюджету проект підтримали, виділивши майже 50 тисяч гривень.

За словами автора ідеї і впровадження аудіоскрипції в Україні Оксани Потимко, завдання аудіодискрипторів полягало у тому, щоб написати коментар з урахуванням психологічних особливостей світосприймання сліпих дітей – тобто розуміння того, а як дитина, яка не бачить, сприймає цей світ.

Над створенням звукової доріжки працювала команда львів’ян: народна артистка Олександра Бонковська, звукорежисери Ярослав Босий і Юрій Саєнко, експерт та автор ідеї Оксана Потимко.

До слова, «Лис Микита» – перший український багатосерійний мультиплікаційний фільм, знятий після здобуття Україною незалежності. Відтепер його зможуть переглядати незрячі і слабозорі діти.

Читайте також на нашому сайті:

Куди піти й що подивитися на Святі сиру та вина у Львові

Львів’ян запрошують на масове сходження на Пікуй

Найпопулярніші новини сьогодні

22 Січня, 2018 Понеділок
21 Січня, 2018 Неділя
20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин