Львівські "Карпати" врятувалися від поразки в матчі з "Вересом"

Львівські "Карпати" сьогодні, 9-го грудня, проводили свій останній поєдинок перед зимовою перервою. Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. Поєдинок із "Вересом" розпочався для львів'ян вкрай н


Львівські "Карпати" сьогодні, 9-го грудня, проводили свій останній поєдинок перед зимовою перервою.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Поєдинок із "Вересом" розпочався для львів'ян вкрай невдало. У львів'ян нічого не клеїлося в нападі, а оборона господарів поля раз по раз припускалася помилок. 

Все призвело до того, що 14 хвилині екс-гравець "Карпат" Василь Кобін таки пробив ворота Підківки. А ще трохи більше ніж за 10 хвилин львів'яни пропустили вдруге. Це Сергійчук головою влучив у ворота, які захищав Підківка.

На щастя для "Карпат", рівненська команда в другому таймі трохи збавила оберти, що дозволило львів'янам спочатку скоротити відставання до мінімуму, а за три хвилини до кінця поєдинку й взагалі зрівняти рахунок.

Перший на свій рахунок записав Марян Швед, а врятував "левів" від поразки форвард Акулінін.

Таким чином "Карпати" зіграли в нічию свій останній поєдинок у 2017 році. Втім, щастя від того, що вони відібрали очки в команди, яка претендує наразі на єврокубкові місця - аж надто мало. Команда Даріо Друді перебуває на передостанньому місці в турнірній табиці, а що буде з "Карпатами" на весні - не знає ніхто.

Читайте також на нашому сайті:

Марафонець Валерій Шипунов вже пробіг 100 км марафону у Стрийському парку.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Квітня, 2018 П'ятниця
більше новин