Львівські студенти розгорнули найбільший в регіоні державний прапор

20 вересня, у рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту, у Львові відбувся масовий флешмоб. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради. На площі біля головного корпусу НУ &l


20 вересня, у рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту, у Львові відбувся масовий флешмоб.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

На площі біля головного корпусу НУ «Львівська політехніка», спудеї розгорнули прапор України, який вважається найбільшим у Львівській області.

Опісля найспортивніші учасники позмагались у відтисканні від землі, згодом всі разом сформували гасло свята - «Today’s stars, tomorrow’s leaders».

Учасники події мали змогу поборотись за цікаві призи й подарунки, зокрема, ексклюзивний костюм члена студентської збірної Львівської області.

Естафету з відтискання підтримали також студенти Львівського медичного університету та Української академії друкарства, які провели аналогічні заходи у межах своїх головних корпусів.

Зацікавлені студенти могли покидати м’яча на Студентському фестивалі з волейболу, який відбувся у рамках події, а також зустрітися у Технологічному коледжі НУ «ЛП» з світовою шаховою чемпіонкою - Марією Музичук.

Читайте також:

Працівники музею «Територія Терору» почали безстроковий страйк.

Парк культури й відпочинку знову незаконно обгородили.

Землю, яка межує з парком «Знесіння» повернули державі.

Найпопулярніші новини сьогодні

11 Грудня, 2017 Понеділок
10 Грудня, 2017 Неділя
9 Грудня, 2017 Субота
8 Грудня, 2017 П'ятниця
більше новин