Майстри слова з усього світу з’їдуться до Львова на Конгрес ПЕН-клубу

17 — 24 вересня, у Львові та Україні загалом, вперше пройде 83-ій Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу, учасниками якого стануть багато зіркових особистостей із понад 70 країн світу. Як повідомили орг


17 — 24 вересня, у Львові та Україні загалом, вперше пройде 83-ій Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу, учасниками якого стануть багато зіркових особистостей із понад 70 країн світу.

Як повідомили організатори, цьогорічною темою заходу стане «Відстоювання правди у добу пропаганди», а під гаслом «Коли правда стає істиною» відбудеться низка дискусій, літературних читань та відкритих зустрічей.

Очікується, що ПЕН-Конгрес дозволить підвищити зацікавлення мешканців до літератури, а також заохотити іноземних авторів приїжджати до Львова.

«В Україні ПЕН-рух зарекомендував себе, як рух, який підтримував українських дисидентів, а після отримання незалежності тут запрацював офіційний ПЕН-центр», - пояснив перекладач і член Українського центру ПЕН-Клубу, Андрій Павлишин.

Слід додати що ПЕН-клуб (International PEN) є вагомою міжнародною неурядовою організацією, яка об'єднує професійних письменників, редакторів, журналістів, істориків і перекладачів від 1921 року.

Президентами Українського ПЕН-центру були поет Микола Вінграновський, правозахисник і публіцист Євген Сверстюк, філософ і релігієзнавець Мирослав Маринович. Нині організацію очолює Микола Рябчук – публіцист, письменник і науковець.

Читайте також:

ТОП-10 книгоновинок для дітей, які презентують на львівському Форумі видавців.

ТОП-10 поетес і поетів на Форумі Видавців у Львові, яких варто почути.

ТОП-7 подій на «Форумі видавців», куди можна піти з дітьми.

Найпопулярніші новини сьогодні

20 Січня, 2018 Субота
19 Січня, 2018 П'ятниця
більше новин