Мешканці Рясного та Брюховичів потерпають від транспортних проблем, - депутати

Що турбує мешканців Рясного й Брюховичів


11 жовтня на сесії Львівської міськради озвучили питання з доїздом на роботу й з роботи мешканців мікрорайонів Рясне та Брюховичі.

Зі слів міських обранців, люди незадоволені кількістю транспорту, що курсує в райони та його пасажиромісткістю, - передає 032.ua.

Так, депутат Віталій Свінціцький зазначив, що вирішити проблеми з громадським транспортом для мікрорайону Рясне обіцяли після проведення конкурсу перевізників у Львові. Оскільки 2 жовтня конкурс не відбувся, його перенесли на невизначений термін, а рясненці й надалі скаржаться на проблеми зі сполученням мікрорайону.

“Людей турбує неможливість зручно та без пересадок доїхати до медичних закладів міста та залізничного вокзалу. Наразі єдиним маршрутом, який функціонує у більш-менш нормальному режимі залишається №6А”, - сказав Свінціцький та попросив міського голову тимчасово, до проведення конкурсу перевізників, запустити кілька автобусів з Рясного до Головного вокзалу та Комунальної міської клінічної лікарні.

Читайте також: Садовому запропонували будувати сміттєпереробний завод у Грибовичах

Про інфраструктурні проблеми розповів Валерій Веремчук. Зі слів депутата, уже кілька років поспіль обговорюється та виділяються кошти на альтернативну дорогу з Рясного, будівництво моста на перетині вулиць Шевченка - Ковча, капітальний ремонт вулиці Шевченка як єдиної “артерії”, що веде з Рясного, але результату немає.

Відтак, на наступне засідання у міського голови попросили підготувати чіткі дорожні карти з реалізації вказаних проектів та надати інформацію щодо стадії виконання ПКД по вул. Шевченка, яка станом на нині є у Львові в найгіршому стані.

Аналогічні проблеми, за словами Ігора Зінкевича мають мешканці Брюховичів, які щодня простоюють у величезних чергах, щоби добратися на роботу й з роботи.

Читайте також: Рудольф Вайгль: творець вакцини проти висипного тифу, що врятував мільйони

“Мешканці постійно скаржаться на відсутність транспортних засобів, які обслуговують маршрути №8 і №22 і курсують до смт. Брюховичі. Також - на їхню малу пасажиромісткість. Львів’яни годинами простоюють на пл. Св. Теодора, що є кінцевою зупинкою обох маршрутів у Львові. Жоден з транспортних засобів на маршруті №8 взагалі не пристосований для перевезення дитячих візочків чи інвалідних візків. Це при тому, що поліклініки, які обслуговують брюховичан, розташовані у Львові”, - додав міський обранець і попросив вирішити це питання.

Нагадаємо, раніше львів’яни зареєстрували електронну петицію з прохання запустити до Брюховичів комунальний великогабаритний громадський транспорт.

Найпопулярніші новини сьогодні

Сьогодні
5 Грудня, 2018 Середа
більше новин