Міські комунальники повторно оголосили тендера на ремонт туалетів і коридору в Ратуші

ЛКП «Ратуша-сервіс» знову оголосило тендера на ремонт туалетів і коридору у Ратуші


У понеділок, 11 червня, ЛКП «Ратуша-сервіс» повторно оголосило тендер на ремонт туалетів та коридору у приміщенні Львівської міськради.

Про це стало відомо із сайту публічних закупівель “Prozorro”, повідомляє 032.ua.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій на ремонт туалетів третього та четвертого поверху - 26 червня, а очікувана вартість - 764,4 тис гривень.

Візуалізація ЛКП "Ратуша-сервіс".

Водночас, очікувана вартість ремонту коридору у приміщенні ЛМР  - 610 тис гривень.

Візуалізація ЛКП "Ратуша-сервіс".

Cтрок виконання робіт на кожному із об'єктів: до 30 вересня, а розпочнеться аукціон 27 червня цього року. 

Нагадаємо, що  ЛКП «Ратуша-сервіс» 17 травня розірвало договори на ремонт туалетів та коридору у приміщенні Львівської міськради на пл. Ринок, 1 у Львові після того, як видання “Наші гроші. Львів” виявили порушення в цих закупівлях. 

У матеріалі видання йдеться про те, що журналісти з'ясували, що ЛКП «Ратуша-сервіс» підписало договір з приватним підприємцем Павлом Журавльовим на поточний ремонт підлоги коридору третього поверху ЛМР, хоч він не подав низку документів, як того вимагав тендерний комітет, наприклад, аналогічний договір чи перелік обладнання.

Крім того, проаналізувавши документи підприємця та його суперника ПП «Кальвадос», вони виявили, що ті подібні за оформленням, а також містять однакові помилки. Крім того, у січні цього року Журавльов вже підписував договір з ЛКП на ремонтні роботи, і в документі хтось від руки дописав йому номер телефону, який співпадає з телефоном ПП «Кальвадос».

Що стосується договору на ремонт туалетів, то його було підписано з приватним підприємцем Назаром Сенівим, який є сином провідного спеціаліста відділу обліку і розподілу житла управління житлового господарства Львівської міськради Марії Сенів.

Він зареєструвався підприємцем лише 6 березня цього року. Замовник вимагав від учасників лист (довідку) в довільній формі з інформацією про виконання не менше одного аналогічного досвіду з аналогічним предметом закупівлі з копією договору і т.д. Попри те, що Сенів такої довідки та підтверджуючих документів не надав, тендерний комітет не відхилив його пропозицію. Сенів також не надав довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази із зазначенням найменування, року випуску, кількості, власне це чи орендоване майно.

Згідно з додатковими угодами від 17 травня, «сторони дійшли згоди» розірвати договори підряду. 

Читайте також на нашому сайті: Сихівська РА розірвала договір із компанією на майже 2 млн гривень, а потім уклала його вдруге.

Найпопулярніші новини сьогодні

21 Серпня, 2018 Вівторок
20 Серпня, 2018 Понеділок
більше новин